| cheliadaolha | |
|
Все супер швидко і класно |
|
| aleksavnv | |
|
Вже не вперше замовляю у цій крамничці і все мені дуже подобається: і оригінальні прикраси, і якість обслуговування, і дуже приємна продавчиня. Крім того, клієнтів завжди радують подаруночками, від яких покращується настрій. Дякую Вам за Вашу турботу, завжди приємно у Вас обслуговуватись і всього Вам самого найкращого! |
|
| maria_fishka | |
|
Дуже вдячна за швидку доставку та подаруночки до замовлення!!! Буду купувати сама, та рекомендувати іншим ;) |
|
| makarchuk | |
|
угода відбулася швидко, товар якісний. Ще й презент отримала. |
|
| miragabi | |
|
Доброго ранку! Дуже задоволена прикрасами! Вони неймовірні! Дякую за подаруночки, це було так приємно і зворушливо! Обов'язково ще буду обирати для себе щось особливе у вас! |
|