День добрий, любительки біжутерії. Буквально вчора похвалилася я одній своїй знайомій нашим блогом. І ось, все уважно вивчивши, вона запитала мене, а чому, власне, я не розповідаю, як зробити прикраси своїми руками? І дійсно, чого це я?
Так що швиденько пішовши я виправляюся. І хочу з Вами поділитися МК дуже простого і красивого намиста з бісеру, яке ви легко зробите своїми руками. Отже, перше, що нам власне для нього буде потрібно - це сам бісер. Колір вибираємо за велінням серця і бажання, а ось з розміром потрібно не поспішає. Вибирайте бісер хорошої якості, дивіться щоб намистинки були однаковими за формою і розміром, відтінкам квітів. Одним з найбільш якісних вважається японський і чеський бісер. | |||
![]() | |||
![]() | |||
| Також нам знадобиться нитка, голка, скотч, щипці, дріт, кусачки і кріплення. | |||
![]() | |||
| Для початку відріжемо нитки потрібної довжини - нам знадобиться 12 відрізків. Складемо їх краї разом і прикріпимо скотчем до столу. Потім згадаємо Попелюшку і займемося не творчою, але необхідною частиною - за допомогою голки на кожну нитку одягнемо бісер по всі довжині, залишаючи тільки хвостики для майбутнього кріплення. | |||
![]() | |||
| Коли робота по нанизування закінчена, акуратно, розподіляємо бісер по нитці, щоб отримати рівномірну, красиву заготовку. | |||
![]() | |||
| Далі розподіляємо наші нитки на 4 частини, по 3 нитки в кожній і починаємо диво плетіння. Тут, думаю картинки процесу будуть набагато наочніше і зрозуміліше слів. Як кажуть, краще 1 раз побачити .. | |||
![]() | |||
![]() | |||
![]() | |||
![]() | |||
![]() | |||
| Після закінчення плетіння, з'єднаємо хвостики ниток в одне. І міцно їх зв'яжемо. | |||
![]() | |||
![]() | |||
| Ну а далі, майже фінал - закріплюємо на кінцях дріт, на неї кріплення і вуаля! | |||
![]() | |||
![]() | |||
| Ви створили красу! Якщо, звичайно скористалися цим майстер-класом :) | |||
![]() | |||
![]() | |||
Сподіваюся Вам сподобалося це кольє і його МК З любов'ю, Ваша Сорока Інтернет магазин біжутерії |